BÜTÜNLEŞİK ÇALIŞACAK ŞEKİLDE TASARLANDI

SERAŞ'ın bütünleşik tüm çözümleri, BT altyapınızın maliyetini ve karmaşıklığını azaltarak inovasyon için zaman, para ve kaynak tasarrufu sağlar. SERAŞ, entegre çözümlerden kapsamlı bulut sistemine kadar bulut sisteminde ve yerel ağda birlikte çalışan birinci sınıf MIS deneyimi sunar.

On-Premise; kurumunuzun mevcut altyapısında kurumsal sunucu sistemi var ise, yerel ağınızın dışına çıkmadan kendi sunucunuza kurabilirsiniz.

Cloud; kurumunuzun mevcut altyapısında yetersiz kaldığı durumlarda, Cloud (Bulut) tabanlı bir sistem sayesinde, hiçbir donanım yatırımı yapmadan ürünlerimizin tüm yeteneklerinden faydalanabilirsiniz.

Hibrit; Hibrit özelliği sayesinde, modüllerimizin tamamını hem kendi sunucunuza hem de cloud ortama kurabilirsiniz.


Sunucu ve istemci tarafında platform bağımsız işletim sistemi sunar.

JEE standardı olan; Oracle WebLogic, Oracle GlassFish, JBOSS EAP, WildFly, Apache Tomcat uygulama sunucuları ile uyumlu bir şeklide çalışır.

ORM alt yapısı ile; Oracle, SQL Server, IBM DB2, MySQL vb. ilişkisel veri tabanı yönetim sistemleri ile sorunsuz bir şekilde çalışır.

Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera, Safari, MS Explorer, MS Edge vb. web tarayıcılar ile tam uyumlu çalışır.

SaaS, PaaS, IaaS kavramları üzerinde uyumlu çalışır.

Sistemin kaynak kullanımı çok daha optimize bir şekilde yönetilip maksimum performans üretilmesini sağlar.

JEE standardı üzerinde, JSF teknolojisi kullanılarak geliştirilen mimari ile endüstriyel standartlarda kabul görmüş teknolojiyi kullanır.

SSO mimarisi ile tek kimlik oturum açma esası ile, LDAP uygulamalarıyla uyumlu çalışır.

İnternet / intranet üzerinden her an ulaşılabilir.

Tek bir merkez üzerinden uygulamanın yayını yapıldığı için versiyon güncellemeleri ve bakım faaliyetlerinin sadece merkezden yapılması yeterlidir. Diğer tüm kullanıcılar güncel sürüme ulaşır. Bakım ve yönetim maliyetleri minimum düzeyde gerçekleşir. Ayrıca güvenlik ayarları ve yedekleme işlemleri de yine merkez üzerinden takip edilir.

İş katmanında yer alan modüller ile birlikte son kullanıcıya sağladığı "Self Servis" menüsü ile özelleştirilebilen içerikler, portletler, temalar vb. portal parçacıkları içerir.

Sistem içerisinden üretilen tüm raporların HTML, XML, Excel, Pdf formatlarına dönüştürülmeleri mümkün kılar.

PrimeFaces, HTML5, CSS3, AngularJS teknolojileri ile geliştirilen, font awesome iconlar tarafından desteklenen kullanıcı ara yüzleri aracılığıyla pc, mac, mobile ve tablet cihazlar ile uyumludur.

Modüllerin tamamı SOA üzerine geliştirilmiş olup, dış servisler (TAKBİS, HİTAP, MAKS, KPS vb.) ile kolayca haberleşir. Servis Odaklı Mimari (SOA) sayesinde tüm dış sistemlerle entegrasyon kurgulanabilir. Modüllerin her bir fonksiyonu web servisleri aracılığı ile dışarıya açılabilir.

Uygulama üzerinde yer alan dahili ve harici kullanıcılar üzerinde herhangi bir sınır bulunmamaktadır.

Kullanıcıların sistem üzerinden yapmış olduğu tüm hareketleri kayıt altında tutar.

İlişkisel veri tabanı sayesinde tekrarlanamayan kayıtları saklar. Veri tabanına girilecek / güncellenecek kayıtlar için doğruluk kontrolü ortak bir noktadan yapılabilmesine olanak sağlar.

Verilerin en optimize bir şekilde saklanması, güncellenmesi ve sorgulanması sırasında çok katmanlı mimarisi sayesinde performans esaslı çalışır. Çok sık sorgulanan veriler için hafızada üzerinde kopya tutma (caching) olanağı sağlar.

Farklı lokasyonlardan sistem erişim sağlanabilir, tüm veri girişi ve raporlama imkanları kullanılabilir. 7/24 her zaman, evden, işten, uzaktan sisteme bağlanıp anlık güncel rapor görüntülemek ve almak mümkündür.

DAHA FAZLA ÖZELLİK Mİ ARIYORSUNUZ?

Çok katmanlı mimariden bağımsız veri tabanı yönetimine, responsive tasarımdan servis odaklı mimariye, yüksek performanslı merkezi çözümlerimize ve alt yapımızı oluşturan diğer tüm özelliklere merhaba deyin.

İLETİŞİM