Kurumlar; efektif, etkin ve bütünleşik yönetim bilgi sistemi kullanmak için birçok farklı bileşene ihtiyaç duyarlar. SERAŞ kurumların sunucu, sunucu odası, işletim sistemi, veri tabanı, network bağlantıları, lisanslar, yamalar, bakımlar gibi birçok yatırım ve problemden kurtarır. Doğrudan internet tarayıcı ile modüllerimize erişerek işinize odaklanırsınız.

Gerek ücret politikası gerekse alınamayan hizmet ve desteklerden ötürü kurumlar yeni firma arayışında bulunabilirler. İşte bu noktada Seraş, mevcut firmanızın otomasyonunda bulunan kurumunuza ait tüm verileri eksiksiz bir şekilde kendi veri tabanı yönetim sistemine taşıyarak tüm süreçleri sağlıklı bir şekilde yönetmenizi sağlar.

Evet. Tüm modüllerimiz JEE ortamında geliştirildiğinden dolayı tamamen web tabanlıdır. İstemci tarafında sadece tarayıcı üzerinden erişim sağlanır.

Hayır. Modüllerimizin tamamı uygulama sunucusu üzerinde yayın yapacak şekilde geliştirilmiştir. İstemci bilgisayar tarafında yüksek performanslı donanım gereksinimine ihtiyaç duymaz.

Evet. Tüm modüllerimiz ortak sicil mimarisi ile ilişkisel veri tabanı üzerinde çalışacak şekilde geliştirilmiştir. Gelir modülünden muhasebeye, abone yönetiminden insan kaynaklarına tüm modüllerimiz birbirleri ile bütünleşik olarak çalışır.

Kesinlikle hayır. Web tabanlı tüm modüllerimizi kurum içi (on premise) yapılandırarak internet ortamına açmadan yerel ağınızda güvenle kullanabilirsiniz.

Seraş tarafından geliştirilmiş ürünler bilinen tüm web tarayıcılar ile uyumludur.

SERAŞ'ın kullanmış olduğu ORM teknolojisinden dolayı BT dünyasında kabul görmüş bilinen tüm ilişkisel veri tabanı yönetim sistemleri ile çalışır. Herhangi bir veri tabanı markası ayırt etmeden mevcut veri tabanı yönetim sistemini kullanarak ek bir maliyet getirmez.

Tüm modüllerimiz responsive tasarıma sahip olacak şekilde geliştirildiğinden tüm mobil cihazlarda görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca AppStore ve Google Market'ten indirebileceğiniz native olarak geliştirilmiş mobil uygulamalarımızda bulunmaktadır.

DAHA FAZLA SORUNUZ MU VAR?

Ürün, çözüm ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ve iletişime geçmek için info@serasyazilim.com adresine e-posta gönderebilir ya da iletişim bölümümüzdeki formu kullanabilirsiniz.

İLETİŞİM