- Bu şartlar SERAŞ web sitesinin kullanım koşullarını ve tarafların bu kullanıma bağlı olarak hak ve yükümlülüklerini içerir. Web sitemizi ziyaret etmekle aşağıda belirtilen koşulları kabul etmiş sayılırsınız.

- Bu web sitesi, Seraş Kamu Yönetim Bilgisayar Programları Bilgi İşlem Ticaret Limited Şirketine ait olup SERAŞ tarafından işletilir. Web Sitesinde yer alan materyallere ve o materyallerde bulunan tüm SERAŞ ticari markalarına ilişkin fikrî mülkiyet ve telif hakları SERAŞ'a aittir.

- Web sitesindeki hiçbir materyal, bilgi, yazılım, ürünler ya da hizmetler, SERAŞ’ın yazılı izni olmadan değiştirilemez, kopyalanamaz, iletilemez, satılamaz, dağıtılamaz ya da herhangi bir şekilde alınamaz.

- Bu web sitesi, tanıtım ve reklam amacıyla hazırlanmıştır. Bu web sitesinde yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette SERAŞ tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir.

- İnternet kaynaklı saldırılardan, virüslerden, trojanlardan, tehditlerden dolayı nihaî güvenliğin sağlanması için kullanıcı, kendi virüs koruma sistemini tedarik etmek ve gerekli korumayı sağlamakla yükümlüdür. Bu çerçevede Kullanıcı, web sitesini ziyaret etmesi nedeniyle, kendi cihazında ve işletim sisteminde oluşabilecek tüm hata ve zararlardan kendisinin sorumlu olduğunu kabul eder.

- SERAŞ işbu web site ve web sitesi uzantısında mevcut yer alan her türlü hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, web sitesi tasarımını değiştirme ve site yayınını durdurma hakkını saklı tutar. Web sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılırsınız.

- Web sitesinde, SERAŞ'tan tamamen bağımsız olan diğer web sitelerine bağlantılar yer alabilir. Bu bağlantılar, sadece kullanıcılara kolaylık sağlamak için verilmektedir ve SERAŞ'ın herhangi bir onayı, teyidi veya garantisi dahilinde değildir. Ayrıca, SERAŞ, bu web sitelerinde sunulan veya satılan ürünlerin veya hizmetlerin doğruluğundan, eksiksizliğinden veya güvenilirliğinden sorumlu değildir. Bu web sitelerini ziyaret etme sorumluluğu sadece size aittir. Ziyaret ettiğiniz web sitesinde verdiğiniz herhangi bir kişisel bilgi, SERAŞ tarafından alınıp kontrol edilmemektedir.

- Web sitesinin kullanımdan doğan ve/veya yasal uyarıda yer alan koşul ve hükümlere ilişkin ve/veya bu web sitesi ile bağlantılı olarak çıkabilecek uyuşmazlıklarda, ADANA Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.