DOĞRU HİZMET ETKİN ÇÖZÜM

Uzman ekibimiz, kurumunuzun iş süreçlerini ve özel ihtiyaçlarını en doğru ve hızlı şekilde analiz ederek bu ihtiyaçlara karşılık verebilecek en uygun çözümlerin devreye alınmasına yönelik, uyarlama, eğitim ve destek hizmetlerini sunmaktadır. Sonuç odaklı proje yaklaşımı ve kısa uyarlama süreçleri ile hizmetlerimize sağlanan yatırım ve kaynak geri dönüşünün en yüksek seviyede olmasını mümkün kılmaktadır.


ARŞİV TARAMA

TS 13298 standartlarında kurumsal hafızanızın taranarak bilgisayar ortamına aktarılması, saklama ve geri getirim araçlarının hazırlanması, niteleme bilgilerinin bilgisayar ortamına kayıt edilmesi, dosya, klasör ve saklama kutularının temin edilmesi ve etiketlenmesi, fiziksel olarak adreslemesine varana kadar kurum arşivinizi dijital hale getiriyoruz.

DANIŞMANLIK

Danışmanlık, destek ve bakım planlarımızla, SERAŞ çözümlerinizi uzman bir bakışla uygulayın ve devreye alın. Temel düzeyden tümleşik destek ekiplerine ve stratejik ortaklıklara kadar pek çok hizmet sunuyoruz. Verimliliği yükseltmek ya da uzman bir dokunuş mu istiyorsunuz? SERAŞ Destek bunun için var!

ENDEKS OKUMA

Mobil İş Emri ile birlikte açma kapama işlemleri sahadan veri okuma, analiz, tasarım, yazılım, test ve devreye alma hizmetlerini kapsayan kanalizasyon ve içme suyu iş emirlerinin de dahil olduğu geniş çerçevede “Alo 185 Arıza” hizmetiyle bütünleşik çalışacak bir şekilde, mobil ortamda yönetilmesini ve okunmasını sağlıyoruz.

GELİR ARTTIRICI SAHA ÇALIŞMALARI

Gelirlerinizin artırımı için ilave gelir kaynaklarının temin edilmesini eylem planı oluşturarak ve veri madenciliği tekniklerini kullanarak, eksik ya da hatalı verilerinizin güncelleme işlemlerine kadar orta ve uzun vadede geniş çerçevede katkı sunuyoruz.

NUMARATAJ İŞLEMLERİ

Adres, mahalle, cadde, sokak, taşınmaz, ada, parsel, pafta ve bina tanımlarınızdan birleştirme işlemlerine kadar geniş yelpazede UAVT üzerinden yapılan işlemler ve saha çalışmaları ile doğru bilgiye erişim sunuyoruz.

TEKNİK SERVİS HİZMETLERİ

Uygulama, e-posta, veri tabanı sunucu, işletim sistemi, veri tabanı, güvenlik duvarı, network, dizin servisleri vb. sistem destek ve yönetimi ile kurumunuza kesintisiz iletişim ve verimli performans sağlıyoruz.

VTYS BAKIM VE DESTEK HİZMETLERİ

Uzman vtys yöneticisi personellerimiz tarafından sağlanan destek ve bakım hizmetlerimizle, kurumunuz adına hayati önem taşıyan verilerinizin yer aldığı veri tabanınıza güvenliği ve gizliliği en üst seviyede tutarak uzman dokunuşu sağlıyoruz.

YAZILIM BAKIM VE DESTEK HİZMETLERİ

Çeşitli seviyelerde sağlanan bakım ve destek hizmetleri ile süreçlerinizin işleyişini ve sürekliliğini garanti altına alarak; geliştirilen yazılımlarda ortaya çıkacak güncelleme, modül ekleme/çıkarma ve diğer sistemlerle entegrasyon vb. ihtiyaçlarınızı tamamlıyoruz.

HANGİ HİZMETTEN FAYDALANABİLECEĞİNİZE GÖZ ATMAK İSTERMİSİNİZ?

SERAŞ kullanıcılarına yönelik destek ve eğitim, proje danışmanlığı, kullanıcı eğitimleri, uzak bağlantı, yerinde destek, tele-destek, teknik danışmanlık vb. sorun ve ihtiyaçlara anında çözüm geliştirmek amacıyla sunulan diğer hizmetlerimizi yakından tanımak ister misiniz?

İLETİŞİM