SERAŞ ?

Ülkemizin önde gelen BT firmalarından biri olan SERAŞ, 4 farklı bölge ofisi, 3000+ uç kullanıcı ve 263′ün üzerinde tamamlanan projeleriyle her zaman öncü konumunda, güvenilir bir çözüm ortağı olarak, etik değerlerden ve kaliteden ödün vermeyen bir vizyonla hizmet sunmaktır. %100 yerli sermaye ile 1983 yılında temelleri atılan SERAŞ, 21.yüzyılın ve beraberinde getirdiği yeni dünya düzeninin ruhuna erkenden ayak uydurduğu gibi yenilikçi yaklaşımıyla da farkındalık yaratmıştır.

BT sektöründe yıllar boyunca edindiği tecrübeleri; yazılım ve donanım teknolojilerini yakından takip ederek, başta belediyeler olmak üzere; sular idareleri, köylere hizmet götürme birlikleri, sulama birlikleri, il özel idareleri, organize sanayi bölgeleri vb. büyük ve kurumsal organizasyonlara çeyrek yüz yıldır gururla teknoloji üretmektedir.

Her ölçekten kamu kurum ve kuruluşun hedeflerini gerçekleştirme sürecinde rekabet güçlerini arttıran, katma değer oluşturan, kaliteli projeler ve çözümler üreten SERAŞ, uzman kadrosu ve sahip olduğu çözüm ortaklıkları sayesinde yönetim bilgi sistemi, elektronik belge yönetim sistemi, abone yönetim sistemi vb. lokomotif ürünlerinin yanı sıra; bulut hizmetleri, veri madenciliği, ağ ve güvenlik sistemleri, felaket kurtarma, veri merkezi çözümleri ve danışmanlık hizmetleri ile de başarılı projelere imza atmaktadır.

Ürün ve hizmet çeşitliliği, paydaşlarıyla oluşturduğu sinerji, rakipsiz pazar bilgisi, tecrübesi ve insan kaynağı ile sürekli büyüme sürecinde ihtiyaç duyduğu enerji ve motivasyonu kesintisiz olarak sağlayan SERAŞ, geçmişte olduğu gibi gelecekte de BT sektörünü şekillendirmeye devam edecektir.

Nihat SÜRER
Genel Müdür

Müşterilerimizin hedeflerini gerçekleştirmelerine ve hizmet kalitelerini artırmalarına katkıda bulunuyoruz.


Sunduğumuz IT çözümleri ile alanında lider kuruluşlar arasında yer alan SERAŞ ailesi olarak; başarımızı, teorik bilgilerini saha deneyimleri ve mevzuat bilgisi nitelikleriyle bütünleştirmeyi sağlamış, profesyonel geliştirici kadrosuna, eğitim ve uyarlamada farklı bir vizyonu yansıtmasına ve sağladığı katma değerle fark yaratan uzman ekibimize borçluyuz.

1

VİZYONUMUZ

Müşterilerimizin bugün var olan ve gelecekte var olabilecek tüm ihtiyaçlarını analiz ederek ar-ge ye dayalı geliştirdiği çözümler ile, köklü geçmişine yakışır şekilde fark ve değer yaratan, lider bilişim markası olmak.

2

MİSYONUMUZ

Kamu kurum ve kuruluşlarımızın hedeflerini gerçekleştirme sürecinde katma değer oluşturacak, gelişmiş çözümler sunmak ve onların memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir bilişim markası olmak.

3

STRATEJİMİZ

En iyi ve en güncel teknolojik alt yapıyı sunarak, müşterilerimizin çalışmaktan huzur ve mutluluk duyduğu marka olmak, ulusal ve uluslararası piyasada kurumlar arası entegrasyon sağlayarak birleşim odaklı büyüme sağlamak.

YAKINDAN TANIMAK İSTER MİSİNİZ ?

Ürün, çözüm ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ve iletişime geçmek için info@serasyazilim.com adresine e-posta gönderebilir ya da iletişim bölümümüzdeki formu kullanabilirsiniz.

İLETİŞİM