- Web sitemizi ziyaret etmekle aşağıda belirtilen koşulları kabul etmiş sayılırsınız.

- Bu web sitemizi dolaşırken ek bir bilgi vermediğiniz sürece, alan adı ve internete girmek için kullandığınız tarayıcı, bilgisayarınıza ve/veya ağınıza ait IP adresi vb. bilgileri toplar.

- SERAŞ, siteyi ziyaretinizden elde ettiği kullanıcı bilgileri üzerinden; e-posta, sms, telefon görüşmesi ve benzeri yollarla kullanıcıya pazarlama, iletişim, bildirim ve sair amaçlarla ulaşma hakkına sahiptir. Aksine bir yazılı bildirimde bulunmadıkça, SERAŞ'ın size yönelik iletişim faaliyetlerinde bulunabileceğini kabul etmiş sayılırsınız.

- Bu web sitesindeki her türlü veri SERAŞ'ın mülkiyetindedir. Kod ve yazılım da dâhil olmak üzere web sitesindeki hiçbir veri değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz, iletilemez, dağıtılamaz, başka bir dile çevrilemez ve başka bir bilgisayara yüklenemez.

- İş bu Gizlilik Politikası sadece bu web sitesi için geçerli olup üçüncü tarafların sahip olduğu web siteleri için geçerli değildir.

- Ziyaretçilerimizi diğer web sitelerine yönlendirebiliriz. Ancak, yönlendirdiğimiz web sitelerinin gizlilik standartlarını garanti edemeyiz veya bu site dışındaki sitelerin içeriklerinden sorumlu olamayız.

- SERAŞ herhangi bir zamanda önceden haber vermeksizin gizlilik ve güvenlik koşullarında değişiklik yapma ya da ek koşullar getirme hakkına sahiptir.

- Tüm şartlara rağmen SERAŞ, kişisel bilgilerinizin yasal olmayan yollarla elde edilemeyeceğini garanti edemez. Web sitesini kullanarak güvenlik açığı riski de dahil olmak üzere ortaya çıkabilecek tüm riskleri ve sorumluluğu kabul etmiş sayılırsınız.

- Bu web sitesini kullanarak, işbu Gizlilik Politikasının tamamını okuduğunuzu, içeriğini bütünü ile anladığınızı ve tüm hükümlerini onayladığınızı kabul, beyan ve taahhüt edersiniz. SERAŞ, Gizlilik Politikasını ihlal eden kullanıcıya karşı hukuki ve/veya cezai yollara başvurma hakkını saklı tutar.