ÇAY BELEDİYESİ ONLİNE ÖDEME SİSTEMİ(E-Belediye) DEVREYE ALINDI


Yenilenen ara yüzü ile responsive olarak geliştirilen ve mobil cihazlarla da tam uyumlu olarak çalışabilen E-Belediye portalımız Afyon Çay belediyesinde yayına alındı.

Devreye alınan sistem hakkında belediye web sayfasından yapılan açıklamaya göre;

Belediyemiz resmi web sayfasında e-belediye (online ) hizmetimiz güncellenmiştir. Vatandaşlarımızın dünyanın her yerinden, evlerinden veya ofislerinden dilediği saatte web sayfamıza girerek içme suyu, emlak, çevre temizlik, ilan reklam vergilerini ödeyebilmesi, diğer tüm borçlarını sorgulayabilmesi ve kredi kartıyla güvenli bir şekilde ödeyebilmesi için ve uygar kentlilik bilincine uygun hizmetler sunmak amacıyla E-Belediye hizmetimiz güncellenerek, yeniden tasarlanmıştır. Belediye Başkanımız Sn. Hüseyin ÇAĞRI “ Vatandaşlarımız açısından da son derece güvenli bir sistem oluşturduk.  Vergi mükelleflerimiz, belediyeye gelme zorunluluğundan kurtularak, yeni sistemle, emlak, ilan-reklam, eğlence, çevre temizlik vergilerinin tümünü internet ortamında sorgulayıp, ödemelerini yapabilecek. Web sitemizde e-belediyecilik hizmeti sayesinde vatandaş hiç sıra beklemeden, erişim imkanlarından faydalanarak işlemlerini yapabilecek. ”dedi.

Vatandaş odaklı çözümün bir parçası olan E-Belediye uygulamasında da bizleri tercih eden değerli belediyemize bu tercihlerinden dolayı teşekkür eder birlikte uzun yıllar çalışmayı dileriz.